Firemní akce

Konference, večírky a další eventy

Firemní akce

Využijte neopakovatelnou atmosféru rozlehlého Panského dvora Telč pro pořádání firemních akcí. Nabízíme kompletní servis a špičkovou organizaci pro akce jakéhokoliv rozsahu. Klidné kamenné nádvoří s nádherným stinným pláckem pod kaštany propojuje všechny prostory areálu - restauraci, pivovar, oba sály, penzion, lezeckou stěnu i smyslovou zahradu. Náš zkušený tým se postará o špičkovou obsluhu i catering na míru vašim potřebám. Kromě toho nabízíme širokou škálu aktivit pro vaše teambuildingy, od lezení na umělé stěně, přes pohybové hry až po prohlídky historického Telče a okolí. Ubytovat se můžete v nově zrekonstruovaném penzionu s kapacitou až 45 lůžek nebo využít našich partnerských ubytovacích kapacit v docházkové vzdálenosti při větším počtu hostů.

Vyberte si Panský dvůr Telč pro nezapomenutelnou firemní akci, která všechny účastníky nadchne!


Kapacita prostor

Společenský sál

Divadlo 
200 osob
Škola 
160 osob
Banket
120 osob
Rozměry sálu jsou 11,5 x 24,5 m

Podkrovní sál

Divadlo
180 osob
Škola
150 osob
Banket
130 osob
Rozměry sálu jsou 12 x 28 m

Kontakt

Pro zpracování nabídky využijte následující kontakt:

FAQ

Co si vzít na sebe do Lanového centra?
S sebou si vezměte pevnou obuv a sportovní oblečení podle aktuálního počasí. Naše Lanové centrum se nachází ve stodole a je tedy pod střechou, teplota uvnitř je však závislá na venkovních podmínkách.

Jak je to s lezeckým vybavením?
Ke každé aktivitě vám zapůjčíme příslušné ochranné pomůcky. Na Lanový park s cepíny je vstup umožněn pouze v našem certifikovaném vybavení. Na lezeckou stěnu si můžete donést vlastní lezecké vybavení.

envelopephone-handset