Vystoupení

Vzdušná akrobacie má mnohé možnosti a následující u nás najdete.
03 1

Arial Silks

Ladnost
Vystoupení na vzdušných šálách představuje elegantní show zahrnující dechberoucí akrobatické prvky a zároveň ladné pohyby. Představením ve vašich hostech zanecháme uměleckou stopu a skvěle doplní třeba náročnou konferenci. Myslete na to, že se pohybujeme ve výšce 5 až 8 metrů, a proto potřebujeme trochu více prostoru.

Více o disciplíně
06

Pole Dance

Energie
Energická choreografie na tyči propojující prvky síly, dynamiky a flexibility je skvělým vystoupením na váš večírek. Tentokrát nás nikam nemusíte zavěšovat a i tak předvedeme nezapomenutelnou show.Více o disciplíně
Vystoupení na kruhu

Arial hoop

Elegance
Představení v kruhu je další ladnou variantou vystoupení, kde není potřeba tolik prostoru a přesto dokážeme předvést naší ladnou akrobacii.

Více o disciplíně
Doubles

Doubles

Náboj
Veškerá vystoupení dokážeme zrealizovat i ve dvou. A to v různých v podobách, ale vždy s dvěma sladěnými tanečnicemi.

Více o disciplíně
Originální akrobatické vystoupení

Vystoupení na míru

Kromě uvedených vystoupení rádi připravíme i show na míru a přizpůsobíme jí přímo vaší akci. Ať se jedná o choreografii, oblečení či případnou délku. Rádi přijmeme vaší výzvu a nebojíme se ničeho.
Pište nám, jsme připraveny pro každou výzvu!

ADDRESS

Praha

PHONE

777555566
homeenvelopephone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram