Infocentrum

Rádi vám poradíme!

Turistické informační centrum

Při návštěvě areálu zavítejte do našeho certifikovaného turistického informačního centra, kde najdete širokou nabídku služeb pro návštěvníky Telče. Rádi vám poradíme, ale i prodáme vstupenky na lanové centrum, lezeckou stěnu a expozici Panského dvora Telč. Pokud byste si chtěli užít pěknou projížďku po okolí, máme pro vás k zapůjčení elektrokola.

V čajovém koutku si můžete připravit čaj z výběru Sonnentor pomocí samoobslužné varné konvice. Uvaříme kávu s sebou nebo si ji můžete vychutnat v příjemném prostředí. Pro turisty a návštěvníky Telče máme připravené informace a tipy na výlety v okolí včetně map, informačních brožur, turistických průvodců, knih a pohlednic.

Naše nabídka zahrnuje také prodej upomínkových předmětů, permanentek a dárkových poukazů. Mimo jiné nabízíme kopírování, skenování a laminaci dokumentů. Navštivte nás a využijte naše služby při plánování vašich výletů a kulturních zážitků v Telči.

Otevírací doba 

pondělí až neděle 8:30–17:00
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our LinkedInVisit our YouTube channel
envelopephone-handsetphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram